Komentāri

Kristindiano Sulnaldo – indiešu smieklīgā versija Madrides ”Real” un Portugāles izlases lielākajai zvaigznei Krištianu Ronaldu. Indiešu futbolists video demonstrē savas lieliskās kājbumbas prasmes, kā arī stāsta par savu lielāko elku.

Ronaldu šajā vasarā ar Portugāles izlasi kļuva par Eiropas čempionu, bet vakar kļuva par prestižās ”Ballon d’Or” balvas ieguvēju. Kristindiano Sulnaldo – indiešu versija skaistajam un talantīgajam Ronaldu – ir ar humoru apveltīts fans. Video Kristindiano pasmejas par savu ”lielisko” vēderpresi, bumbas pārvaldīšanas spējām un treniņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl