Komentāri

Amerikāņu televīzijas kanāls ESPN piedāvāja skatītājiem vērot reklāmu, kurā mūsu latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis runāja ar Santaklausu savā dzimtajā latviešu valodā.

Reklāmā Porziņģis aicina tautu Ziemassvētku laikā, 25. decembrī, vērot  Ņujorkas “Knicks” un Bostonas “Celtics” spēli. Jāatzīst, ka arī Santaklauss centās runāt latviešu valodā, taču izņemot frāzi ”Labdien, Kristap!”, tā arī vairāk neko nevarēja sagaidīt! Lūk, video!

Video

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl