Komentāri

Šodien notika sporta žurnālista Armanda Pučes un Jāņa Porziņģa grāmatas Brālis prezentācija. Grāmatā ir aprakstīts Nacionālās basketbola asociācijas latviešu zvaigznes Kristapa Porziņģa ceļš no Liepājas līdz Ņujorkai.

Armands Puče ir sarakstījis vairākas grāmatas par izciliem Latvijas sportistiem – Sandi Ozoliņu, Artūru Irbi, Kristeru Serģi, Kasparu Kambalu, Viktoru Hatuļevu. Šoreiz sporta žurnālists un grāmatas autors Armands Puče padalījās ar iespaidiem par tik tikko izdoto grāmatu. Savukārt Jānis Porziņģis atzina, ka vēl pirms neilga laika pat prātā nevarēja ienākt, ka par Kristapu tiks rakstīta grāmata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk par grāmatas Brālis prezentāciju skaties raidījumā Bez Tabu un portālā Skaties.lv

Video

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl