Komentāri

Šodien notika sporta žurnālista Armanda Pučes un Jāņa Porziņģa grāmatas Brālis prezentācija. Grāmatā ir aprakstīts Nacionālās basketbola asociācijas latviešu zvaigznes Kristapa Porziņģa ceļš no Liepājas līdz Ņujorkai.

Armands Puče ir sarakstījis vairākas grāmatas par izciliem Latvijas sportistiem – Sandi Ozoliņu, Artūru Irbi, Kristeru Serģi, Kasparu Kambalu, Viktoru Hatuļevu. Šoreiz sporta žurnālists un grāmatas autors Armands Puče padalījās ar iespaidiem par tik tikko izdoto grāmatu. Savukārt Jānis Porziņģis atzina, ka vēl pirms neilga laika pat prātā nevarēja ienākt, ka par Kristapu tiks rakstīta grāmata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk par grāmatas Brālis prezentāciju skaties raidījumā Bez Tabu un portālā Skaties.lv

Video

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl