Komentāri

Kāda Krievijas māksliniece Irina Romanovska uzzīmēja portretu ar pasaules slaveno futbolistu Krištianu Ronaldu. Taču šis nav parasts mākslas darbs, jo tas tika zīmēts nevis ar zīmuli vai otām kā tas ir ierasts, bet gan ar krūtīm.

Drosmīgā māksliniece ievietoja savos sociālajos tīklos video, kurā rāda uzzīmēto gleznu un saka :” Apsveicu Ronaldu ar zelta bumbu un novēlu viņam turpmāk aizvadīt tik pat interesantas spēles. Es domāju, ka par tādu karjeru sapņo katrs futbolists. Apsveicu! Portrets ir uzzīmēts ar krūtīm manos mīļākajos violetos toņos!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl