Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Londonas ”Chelsea” galvenais treneris Antiono Konte savu darbu uztver nopietni un dara to ar sirdi, kā arī dvēseli. Sestdien ”Chelsea” Londonas derbijā tikās ar ”Arsenal” futbolistiem un vienā no epizodēm itāļu speciālists kārtīgi ”iekarsa”, pamatīgi sapurinot vienu no saviem palīgiem.

”Chelsea” sestdien aizvadīja lielisku maču un ar 3:1 apspēlēja ”Arsenal” vienību. Vienā no epizodēm itāļu speciālists Konte  dueļa laikā vēlējās savam palīgam, nodot svarīgu informāciju, un pamatīgi to sagrābjot, sapurināja palīgu un izstāstīja visu vajadzīgo. Tāpat karstasinīgais ”Chelsea” treneris atzīmēja Edena Azāra skaisti gūtos vārtus, ielecot tribīnēs pie faniem!  ”Chelsea” šobrīd ar 59 punktiem atrodas premjerlīgas tabulas galvgalī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Konte sapurina palīgu


Video: ”Chelsea” treneris svin vārtus kopā ar faniem

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl