Komentāri

NBA fani ir gatavi uz visu, lai savā īpašumā iegūtu elka piederošo lietu. Šoreiz uzmanības epicentrā nonāca kāds pieaudzis Goldenteitas ”Warriors” līdzjutējs, kurš mazam zēnam vēlējās atņemt Stefena Karija tikko parakstītos apavus.

Pēc spēles NBA zvaigzne Karijs novilka savus sporta apavus ar kuriem bija tikko aizvadījis basketbola maču. Spēlētājs parakstīja apavu pāri, lai to nogādātu savam mazajam līdzjutējam. Taču brīdī, kad Karijs tos dāvāja zēnam, kāds pieaudzis fans tos izrāva ārā no rokām. Pateicoties basketbola zvaigznes apsargiem apavi nonāca atpakaļ pie mazā zēna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl