Komentāri

NBA fani ir gatavi uz visu, lai savā īpašumā iegūtu elka piederošo lietu. Šoreiz uzmanības epicentrā nonāca kāds pieaudzis Goldenteitas ”Warriors” līdzjutējs, kurš mazam zēnam vēlējās atņemt Stefena Karija tikko parakstītos apavus.

Pēc spēles NBA zvaigzne Karijs novilka savus sporta apavus ar kuriem bija tikko aizvadījis basketbola maču. Spēlētājs parakstīja apavu pāri, lai to nogādātu savam mazajam līdzjutējam. Taču brīdī, kad Karijs tos dāvāja zēnam, kāds pieaudzis fans tos izrāva ārā no rokām. Pateicoties basketbola zvaigznes apsargiem apavi nonāca atpakaļ pie mazā zēna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl