Komentāri

Sporta pasākumi nav iedomājami bez kurioziem. Parasti šie komiskie notikumi atgadās ar pašiem spēlētājiem vai līdzjutējiem. Taču šoreiz uzmanības epicentrā nonāca kāds Romas policists, kura uzdevums bija apsargāt stadionu un vērot, vai kaislīgie fani nedara blēņas.

Futbola mačā, kurā sacentās futbola klubs ”AS Roma” pret Romas ”Lazio”, līdzjutēju ”vilni” noķēra arī kāds policists, kura darba pienākumos ietilpa sekot līdzi kārtībai stadionā. Policists kopā ar līdzjutējiem atbalstīja savu komandu un lēkāja no vienas puses uz otru. Lūk, video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl