VIDEO: kā piecelties pēc neveiksmēm? Motivējošs stāsts par UFC zvaigzni Makgregoru

Komentāri

UFC zvaigzne Konors Makgregors piedzīvoja sāpīgu neveiksmi cīņā pret Neitu Diazu, taču šī sporta veida kvēlākie fani parūpējušies par motivējošu video. Īsfilmā samontēti kadri no īru sportista veiksmīgajām cīņām, kā arī paša Makgregora uzmundrinoši citāti.

Divdesmit septiņus gadus vecais skandalozais īrs Konors Makgregors jeb The Notorius savā karjerā ir izcīnījis 19 uzvaras un piedzīvojis trīs zaudējumus. Pirms cīņas ar Diazu pērn Makgregors uzvarēja brazīlieti Hosē Aldo, tiekot pie UFC titula pusvieglajā svarā. Marta sākumā Makgregoram bija paredzēta cīņa ar Rafaelu Dos Anjosu, taču brazīlietis treniņā lauza pēdas kaulu un bija spiests no cīņas atteikties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: kā piecelties pēc neveiksmēm?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl