4 komentāri

Raidījumā Overtime TV vadītājs Armands Puče pavēstīja skatītājiem, ka šonedēļ notiks prezentācija par grāmatu, kurā tiek aprakstīts Kristapa Porziņģa ceļš no Liepājas līdz Ņujorkai.

Jau šonedēļ nāks klajā grāmata par latviešu talantīgo basketbolistu Kristapu Porziņģi, kuru autori ir sporta žurnālists Armands Puče un basketbolista vecākais brālis Jānis Porziņģis. Grāmatā ar nosaukumu ”Brālis” tiek aprakstīts Kristapa Porziņģa ceļš no Liepājas līdz Ņujorkai. Grāmata būs pieejama visās Latvijas grāmatnīcās no 12. oktobra.

Video

 Foto: Kristaps Porziņģis NBA draftā

Foto: Porziņģis tiekas ar mazajiem faniem

Foto: Porziņģa un Māra Verpakovska labdarības spēle

Foto: Kristapa Porziņģa basketbola laukuma svinīgā atklāšana

TOP komentāri

 • mhm
  +3 +2 -1

  mhm

  Latvijas cerība? Viņš nav sprīdītis, kurš, laimīgo zemi meklējot, atgriežas dzimtenē. Viņš savu naudas robu jau atradis svešumā. Pagaisusi ir ideoloģija par dzimteni, mājām un mīlestību, pār visu valda nauda un izklaides, ko tagad iepotē bērnam kopš dzimšanas.
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Prieks par puisi un viņa ģimeni.Kauns par skauģiem,kuri, paši neko nespējot, cenšas apliet ar dubļiem katru, kas kaut ko dara un paveic.
 • ...varētu...
  0 0 0

  ...varētu...

  ...varētu skatīties šo raidījumu Overtime,ja nerēgotos tas pretīgais gumijģīmis aiz dīvāna!!! Vai jums pašiem tas nav apriebies??? Stulbāks nevar būt!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl