Komentāri

Pazīstamais ASV mūziķis Džastins Timberleiks paviesojies Losandželosas ”Lakers” mājas arēnā ”Staples Center”. Mūziķis izmēģināja savu laimi un ”vēsā garā” raidīja bumbu grozā no centra.

4. janvāra NBA cīņā Losandželosas ”Lakers” savā laukumā uzņēma Memfisas “Grizzlies” basketbolistus, tikmēr Džastins Timberleiks iekļuva arēnā pirms dueļa un iemēģināja savas basketbola prasmes. Talantīgais mākslinieks, kā izrādās, ir ne tikai lielisks dziedātājs, bet arī prasmīgs basketbolists.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl