Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Amerikāņu futbola vienības Samford Bulldogs spēlētāji palīdzējuši vienam no saviem komandas biedriem veikt ļoti skaistu bildinājumu. Sportisti kopīgi nodziedāja Eda Šīrana (Ed Sheeran) dziesmu Thinking Out Loud, uzdejoja, kā arī topošajai līgavai nolika rozes.

ASV koledžu futbola (NCAA) pirmās divīzijas komanda ar šo žestu izpelnījusies milzīgu uzmanību. Galvenais ”vaininieks” bija vienības spēlētājs Deions Pjērs (Deion Pierre), kurš bijis idejas autors. Sportista draudzenei Jasmīnai Armani, protams, nekas cits neatlika, kā sacīt ”Jā!”. Tikai dažu stundu laikā video sociālajos tīklos kļuvis par īstu sensāciju, izpelnoties arī vairāku ietekmīgu mediju uzmanību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: radošais un lieliskais bildinājums

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl