Komentāri

Bieži vien treneri svarīgu spēļu laikā mēdz ”aizsvilties” un nevēlas pieņemt tiesnešu lēmumu, taču Jaroslavļas “Lokomotiv” treneris Aleksejs Kudašovs, parādīja īstu piemēru, kā būtu jāuzvedas trenerim šādās situācijās.

Kontinentālās hokeja līgas mača laikā, kurā spēkiem mērojās Jaroslavļas ”Lokomotiv” ar Maskavas ”CSKA”, treneris Kudašovs, kādā no spēles epizodēm ”aizsvilās”, taču momentāni atzina savu kļūdu un ļoti pieklājīgi atvainojās tiesnesim ar vārdiem: ”Jauno cilvēk! Tiesnesi! Es atvainojos jūsu priekšā! Man nebija taisnība!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl