Komentāri

Bieži vien treneri svarīgu spēļu laikā mēdz ”aizsvilties” un nevēlas pieņemt tiesnešu lēmumu, taču Jaroslavļas “Lokomotiv” treneris Aleksejs Kudašovs, parādīja īstu piemēru, kā būtu jāuzvedas trenerim šādās situācijās.

Kontinentālās hokeja līgas mača laikā, kurā spēkiem mērojās Jaroslavļas ”Lokomotiv” ar Maskavas ”CSKA”, treneris Kudašovs, kādā no spēles epizodēm ”aizsvilās”, taču momentāni atzina savu kļūdu un ļoti pieklājīgi atvainojās tiesnesim ar vārdiem: ”Jauno cilvēk! Tiesnesi! Es atvainojos jūsu priekšā! Man nebija taisnība!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl