Komentāri

Viens no prestižākajiem bumbas triekšanas no augšas konkursiem ir NBA slam dunk konkurss, bet iespējams, ka tas nemaz nav viens no jaudīgākajiem, jo tajā var piedalīties tikai NBA spēlētāji. Taču labākie dankeri nespēlē NBA. Viņi trenējas Marokā!

Džeki, kuriem dankošana ir sirdslieta nāk no dažādākajām pasaules valstīm. Divi kanādiešu dankeri Džastins Darlingtons un Džordans Kilganons, ukrainietis Dmitrijs Krivenko, polis Rafals Lipinskis, amerikānis Porters Marberijs un mūsu latvietis Kristaps Dārgais. Viņi pārstāv  Dunke Elite komandu, kura sastāv no labākajiem pasaules dankeriem.Katrs no viņiem ir vairākas reizes uzvarējis kādā no rīkotajiem slam dunk konkursiem. Lūk, aizkulises, kurās paši dankeri stāsta par savam sajūtām, kuras izraisa bumbas triekšana grozā no augšas!

VIDEO: pasaules labāko dankeru aizkulises

FOTO: pasaules labākie dankeri Dunk Elite

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl