Komentāri

Amerikāņu futbola līgas (NFL) viena no lielākajām zvaigznēm Vons Millers izrādījis savu grezno Denveras savrupmāju. Vasarā sportists parakstīja 114 miljonu vērtu līgumu, tādējādi kļūstot par vienu no labāk apmaksātajiem futbolistiem līgā.

ASV sporta medijs Bleacher Report paviesojās Millera savrupmājā, kas atrodas Denveras pilsētā. Iespaidīgajā ”pilī” ir gandrīz viss, ko sirds kāro – bārs, videospēles, lielas guļamistabas, trofeju istaba, biljarda zāle, kino istaba. NFL zvaigznes mājā netrūkst glaunu un dārgu lietu, kas kuram katram nebūs ”pa kabatai”. Tāpat sportistam ir istaba, kurā glabājas vairāk nekā 800 kurpju pāru un 150 saulesbriļļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl