Komentāri

Amerikāņu futbola līgas (NFL) viena no lielākajām zvaigznēm Vons Millers izrādījis savu grezno Denveras savrupmāju. Vasarā sportists parakstīja 114 miljonu vērtu līgumu, tādējādi kļūstot par vienu no labāk apmaksātajiem futbolistiem līgā.

ASV sporta medijs Bleacher Report paviesojās Millera savrupmājā, kas atrodas Denveras pilsētā. Iespaidīgajā ”pilī” ir gandrīz viss, ko sirds kāro – bārs, videospēles, lielas guļamistabas, trofeju istaba, biljarda zāle, kino istaba. NFL zvaigznes mājā netrūkst glaunu un dārgu lietu, kas kuram katram nebūs ”pa kabatai”. Tāpat sportistam ir istaba, kurā glabājas vairāk nekā 800 kurpju pāru un 150 saulesbriļļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl