Komentāri

Amerikāņu futbola līgas (NFL) viena no lielākajām zvaigznēm Vons Millers izrādījis savu grezno Denveras savrupmāju. Vasarā sportists parakstīja 114 miljonu vērtu līgumu, tādējādi kļūstot par vienu no labāk apmaksātajiem futbolistiem līgā.

ASV sporta medijs Bleacher Report paviesojās Millera savrupmājā, kas atrodas Denveras pilsētā. Iespaidīgajā ”pilī” ir gandrīz viss, ko sirds kāro – bārs, videospēles, lielas guļamistabas, trofeju istaba, biljarda zāle, kino istaba. NFL zvaigznes mājā netrūkst glaunu un dārgu lietu, kas kuram katram nebūs ”pa kabatai”. Tāpat sportistam ir istaba, kurā glabājas vairāk nekā 800 kurpju pāru un 150 saulesbriļļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl