Komentāri

Neliels ieskats Latvijas hokeja izlases vēsturē. Tālajā 2009. gadā Bez Tabu žurnālisti viesojās pie Latvijas hokeja valstsvienības, lai noskaidrotu spēlētāju iesaukas. Soča, Cipa, Čičiks, Masaļa, Ozo, Gārdens un citas iesaukas – kuras pieder kuram, uzzini sižetā!

Hokejisti – Herberts Vasiļjevs, Miķelis Rēdlihs un  Lauris Dārziņš padalījās ar žurnālisti, kādas iesaukas ir iedevuši viens otram un ko tās nozīmē! Vēl hokejisti atklāja, ka daudzi ir iecienījuši pārtulkot uzvārdus un, ja šīs iesaukas saliktu uz lielas lapas, tad sanāktu milzīgs saraksts!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Latvijas izlases hokejisti atklāj savu komandas biedru iesaukas

FOTO: Retro bildes ar Latvijas izlases hokejistiem

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl