Komentāri

NHL vienības Detroitas ”Red Wings” fani interesantā veidā pazobojušos par citiem līdzjutējiem. Brīdī, kad videokubā parādījās kāds pavisam mazs komandas fans, arēnā varēja dzirdēt lielas gaviles. Taču, kad tajā bija redzami citi līdzjutēji, sekoja milzīgi svilpieni.

Kopumā “Joe Louis” arēnā maču starp ”Red Wings” un ”Ducks” hokejistiem noraudzījās mazliet virs 20 tūkstošiem līdzjutēju. Divas minūtes pirms dueļa noslēguma videokubā parādījās kāds mazs ”Red Wings” fans, kurš izskatījās ļoti laimīgs. Pārējie atbalstītāji uzgavilēja jaunajam hokeja draugam, bet brīdī, kad parādījās citi fani, tos izsvilpa. Visā mačā uzvaru ar 6:4 svinēja mājinieku hokejisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl