Komentāri

NHL vienības Detroitas ”Red Wings” fani interesantā veidā pazobojušos par citiem līdzjutējiem. Brīdī, kad videokubā parādījās kāds pavisam mazs komandas fans, arēnā varēja dzirdēt lielas gaviles. Taču, kad tajā bija redzami citi līdzjutēji, sekoja milzīgi svilpieni.

Kopumā “Joe Louis” arēnā maču starp ”Red Wings” un ”Ducks” hokejistiem noraudzījās mazliet virs 20 tūkstošiem līdzjutēju. Divas minūtes pirms dueļa noslēguma videokubā parādījās kāds mazs ”Red Wings” fans, kurš izskatījās ļoti laimīgs. Pārējie atbalstītāji uzgavilēja jaunajam hokeja draugam, bet brīdī, kad parādījās citi fani, tos izsvilpa. Visā mačā uzvaru ar 6:4 svinēja mājinieku hokejisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl