Komentāri

NHL vienības Detroitas ”Red Wings” fani interesantā veidā pazobojušos par citiem līdzjutējiem. Brīdī, kad videokubā parādījās kāds pavisam mazs komandas fans, arēnā varēja dzirdēt lielas gaviles. Taču, kad tajā bija redzami citi līdzjutēji, sekoja milzīgi svilpieni.

Kopumā “Joe Louis” arēnā maču starp ”Red Wings” un ”Ducks” hokejistiem noraudzījās mazliet virs 20 tūkstošiem līdzjutēju. Divas minūtes pirms dueļa noslēguma videokubā parādījās kāds mazs ”Red Wings” fans, kurš izskatījās ļoti laimīgs. Pārējie atbalstītāji uzgavilēja jaunajam hokeja draugam, bet brīdī, kad parādījās citi fani, tos izsvilpa. Visā mačā uzvaru ar 6:4 svinēja mājinieku hokejisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl