Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons piedalījies interesantā prasmju konkursā, kurā pierādīja, ka ir pietiekami meistarīgs hokejists, lai regulāri spēlētu pasaules spēcīgākajā līgā – NHL. Šajās sacensībās Girgensons ”ielika kloķi” pazīstamajam spēlētājam un ”Sabres” komandas biedram Braienam Džiontam.

Girgensons cīnījās ar ”Sabres” kapteini Džiontu. Prasmju konkursā, kurā pārbaudīju spēlētāju metienu precizitāti, ”bullīšu” prasmi, kā arī metiena spēku. Kopā šosezon Girgensons 52 spēlēs izcēlies ar 13 punktiem (6+7), kā arī negatīvu lietderības koeficientu -2. NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Sabres” vienība ar 54 punktiem 53 spēlēs pacēlusies uz 14. pozīciju, bet Atlantijas divīzijā tā ir sestajā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl