VIDEO: Ghetto Games – sportiska paradīze jauniešiem

Komentāri

Ja esi aktīvs jaunietis un vēlies sportiski pavadīt darba dienas vakarus pozitīvā gaisotnē vai vienkārši nezini, kur likt savu enerģiju, tad man ir lielisks ieteikums – Ghetto Games! Ghetto ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība valstī, kas darbojas jau 8. sezonu! Katru otrdienu, trešdienu un ceturtdienu, Grīziņkalnā, tu vari nodoties sportiskam piedzīvojumam tādos sporta veidos kā florbolā, futbolā un ielu basketbolā!

Šķiet, ka Grīziņkalns gandrīz katru darba dienas vakaru pārtop par sportisku paradīzi tiem, kuriem sagādā baudu pavadīt laiku nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm. Florbols, futbols un ielu basketbols ir vadošie sporta veidi, kuros katru nedēļu tiekas komandas, lai labi pavadītu laiku un pacīnītos par turnīra galveno balvu. Atmosfēra parkā ir lieliska- skan mūzika, uz vietas pārdod gardos Ghetto burgerus, ir sastopamas draugu kompānijas, spēlētāju atbalstītāji un Ghetto Games komanda!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video:

Ghetto aizsākās globālās ekonomiskās krīzes zemākajā punktā, vienā no Rīgas sociāli nelabvēlīgākajiem rajoniem – Grīziņkalnā. Grīziņkalns jau vēsturiski ir darbaļaužu un ielu bērnu rajons, kurā iedzīvotāji pulcējušies vairākos revolucionāros notikumos. Krīzes laikā apstājās daudzas jomas un ienākumu avoti, kas bija labs iemesls sākt darīt lietas, kuras ir sirdij tuvas. Tas bija laiks, kad nomāktos prātus varēja glābt sports – demokrātisks sports, kas neprasa lielus līdzekļus: ielu basketbols, ielu vingrošana, ielu dejas, futbols un citi. Šajā laikā cēli mērķi un sponsori parasti nesatikās. Grīziņkalnā puišeļi skraidīja ar melnām mutēm, pāri ielai stāvēja ielas meitas, un rajons pilns ar dzērājiem. Reāls geto. No tā arī nācis nosaukums!

Foto: Ghetto Games 8. sezonas atklāšana

Foto: Ghetto Basket turnīrs Grīziņkalnā

Lasi vēl