Komentāri

Argentīnas izlases un Barcelona lielākā zvaigzne Lionels Mesi un bijušais Anglijas izlases līderis Gerijs Linekers piedalījušies ļoti smieklīgā Walkers čipsu reklāmā.

Katalāņu kluba uzbrucējs ar saviem draugiem spēlēja galda futbolu, bet bijusī britu futbola leģenda un tagadējais BBC kājbumbas apskatnieks gardi baudīja čipsus. Mesi ar to nebija mierā un lietā lika arī savas galda futbola prasmes, tiekot pie kārotā mērķa. Anglijas izlasē Gerijs Linekers aizvadīja 80 spēles un guva 48 vārtus. Uzbrucējs arī no 1986. līdz 1989. gadam pārstāvējis to pašu komandu, ko šobrīd Mesi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Mesi un Linekers amizantajā reklāmā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl