VIDEO: futbolā izdomāts sava veida “YoYo”

Komentāri

Ļoti savādu, bet reizē interesantu treniņu uzdevumu izdomājuši Jāņa Ikaunieka pārstāvētā futbola kluba Metz U-15 komandas spēlētāji. Ar īpašām SenseBall bumbām, pie kurām ir piestiprināta aukla, veica vingrinājumu, kurā futbolisti ar pēdas iekšmalu dod piespēli pāri savai galvai un ar tās pašas pēdas ārmalu to atspēlē atpakaļ.

Savā veidā šī SenseBall bumba atgādina YoYo, kas bija ļoti populārs piecpadsmit gadus atpakaļ. Iespējams, ka šāds treniņš aizstās kādas vienības rituālu, piemēram, kā hakas deja regbijā. Interesanti, ka Metz komandas puišiem šis vingrinājums padevās ļoti sinhroni. Kā jokoja Māris Grigalis, tad varbūt Deju svētkos vajadzētu iestudēt kādu priekšnesumu ar šīm bumbām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl