VIDEO: FIFA prezidentu publiski apber ar naudu

Komentāri

Kārtējais skandāls noticis Starptautiskajā Futbola federācijā, kāds protestētājs FIFA prezidenta Zepa Blatera virzienā metis naudas banknotes, paužot nostāju, ka prezidents ir līdzvainīgs daudzajos kukuļņemšanas noziegumos.

Starptautiskās futbola federāciju asociācijas Izpildkomiteja oficiāli paziņojusi, ka ārkārtas vēlēšanas jaunajam prezidentam notiks nākamā gada 26. februārī. Kandidāti vēlēšanām būs jānominē līdz šā gada 26. oktobrim. Pēdējā gada laikā FIFA skāruši vairāki milzīgi skandāli, to skaitā vairāku augstu amatpersonu aresti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl