Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

NBA regulārā čempionāta spēlē starp Klīvendas ”Cavaliers” un Ņujorkas ”Knicks” viesu vienības lielākā zvaigzne Lebrons Džeimss izklaidējies uz rezervistu soliņa. Mača beigās, kad dueļa liktenis bija izšķirts, Džeimss kopā ar Kairiju Ērvingu aiz garlaicības nolēma pamētāt pudeli.

Džeimss kopā ar Ērvingu un Džefersonu centās izpildīt “Water bottle flip challenge”, proti, uzmest pudeli tā, lai tā nokristu stāvus pozīcijā uz zemes. Tomēr ”Cavaliers” zvaigznei tas neizdevās, turklāt pudele izlidoja laukumā, kamēr mačs turpināja ritēt. ”Cavaliers” ar 126:94 pārliecinoši apspēlēja latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvēto Ņujorkas ”Knicks”. NBA superzvaigzne mačā atzīmējās ar 25 gūtiem punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl