Komentāri

Anglijas premjerlīgas 12. kārtas mačā Stoke City savā laukumā uzņēma pērnās sezonas čempionvienību Londonas Chelsea. Vienā no spēles epizodēm manāmi uzvilcies bija viesu komandas uzbrucējs Djego Košta, kurš uzskatāmi parādīja un pateica mājinieku aizsargam Raienam Šokrosam, ka viņš smird…

Interesanto atgadījumu iemūžināja arī televīzijas kameras, taču britu aizsargs par šādu spāņu uzbrucēja apvainojumu vien pasmaidīja. Košta jau līgā izpelnījies “sliktā zēna” statusu, un nav nekāds pārsteigums, ka kārtējo reizi negatīvā veidā pievērsis sev uzmanību. Tomēr Šokrosa “smirdēšana” neietekmēja mājinieku sniegumu un Stoke City ar 1:0 pieveica Chelsea.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Stoke City savā laukumā sagādā kārtējo zaudējumu pērnā gada čempioniem

VIDEO: Djego Košta apvaino pretinieku smirdēšanā

Pēc mača ar šo smieklīgo atgadījumu pasmaidīja un pajokojās Raiena Šokrosa dzīvesbiedre Keita, kas vīram uzdāvināja dezodorantu, lai novērstu turpmāku sportista smakošanu laukumā.

Foto: twitter.com/kathbuckley

Foto: twitter.com/kathbuckley

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl