VIDEO: divi Krievijas izlases futbolisti uzdzīvo Monako un par šampanieti iztērē 250 tūkstošus eiro

Pievienot komentāru
VIDEO: divi Krievijas izlases futbolisti uzdzīvo Monako un par šampanieti iztērē 250 tūkstošus eiro
Foto: AFP/LETA

Krievijas izlases futbolisti Aleksandrs Kokorins un Pāvels Mamajevs saņems sodu no saviem klubiem par ballēšanos Monako pēc valstsvienības izstāšanās no Francijā notiekošā Eiropas čempionāta.

Internetā publicēts video, kur abi futbolisti redzami ballītē kādā Monako klubā. Krievijas mediji vēsta, ka viņi iztērējuši 250 000 eiro par 500 pudelēm šampanieša. Kokorina pārstāvētā Sanktpēterburgas Zenit komanda paziņojusi, ka futbolists tiks pazemināts uz rezerves komandu, savukārt Krasnodar vienība Mamajevam liks trenēties kopā ar kluba jauniešu komandu.

VIDEO: Krievijas izlases futbolistu uzdzīve Monako

“Diemžēl Krievijas futbolisti bieži iekuļas skandalozās situācijās, jo viņiem trūkst izpratnes, kā uzvesties publiskās vietās,” teikts “Zenit” kluba paziņojumā. Kremļa pārstāvis Dmitrijs Peškovs norādījis, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir dzirdējis par notikušo incidentu. “Protams, visi ir dzirdējuši par notikušo, arī prezidents. Mums jābūt piesardzīgiem un jānoskaidro, vai par šo cūcību ir maksājuši mūsu futbolisti vai kāds cits.” Twiga nakts kluba īpašnieks apgalvo, ka futbolisti ballītē bijuši kopā ar sievām un neesot pasūtījuši šampanieti, kā arī alkoholu nelietoja.