Komentāri

Viens no pazīstamākajiem Argentīnas futbola klubiem ”Boca Juniors” pēdējā laikā nevar lepoties ar izcili saliedētu komandu. Otrdienas treniņā diezgan pamatīgi izplūcās divi komandas aizsargi – Huans Insauralde un Džonatans Silva.

Komanda, gatavojoties nākamajai Argentīnas līgas sezonai, aizvadījusi piecas pārbaudes spēles, tomēr nevienā no tām nav izcīnīta uzvara (trīs neizšķirti un divi zaudējumi). “Boca Juniors”, kas kopā ar ”River Plate” ir uzskatāmas par divām labākajām Argentīnas komandām, treniņos piedzīvojusi strīdu. Silvam nepatika Insauraldes izklupiens, tāpēc abi savas attiecības nolēma atrisināt ar dūru cīņu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl