VIDEO: dejot un vienlaikus cīnīties džudo, vai tas ir iespējams?

Komentāri

Vai ir iespējams vienlaikus dejot un cīnīties džudo? Šķiet, ka tomēr šīs divas nodarbes ir iespējams savienot. Divas meitenes lieliski demonstrēja savas lieliskās dejotprasmes, tajā pašā laikā izpildot vairākus cīņas elementus.

Grācija, daile un cīņa – tas viss apvienots šajā neierastajā sporta veidā. Interesanti, ka meitenes no Lielbritānijas demonstrēja ne tikai izcilas dejas prasmes, sinhroni izpildot kustības, bet arī izrādīja iespaidīgos cīņas paņēmienus. Katrā ziņā meitenes noteikti pratīs sevi aizstāvēt, ja kāds garnadzis vēlēsies ko nozagt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl