VIDEO: daiļā Lindsija Vona dzimšanas dienā sēžas pie sporta lidmašīnas stūres

Komentāri

Lasvegasā noticis sezonas pēdējais Red Bull Air Race sacensību posms šajā sporta veidā. Uzvaru Lasvegasā izcīnīja austrālietis – Mets Hols, bet sezonas čempiona titulu ieguva cits pilots – Pols Bonhomms no Lielbritānijas.

Pēc sacensībām dalībnieki ļāva iejusties pilota lomā vienai no skatītājām – ASV kalnu slēpošanas zvaigznei – Lindsijai Vonai, kura vakar svinēja 31 dzimšanas dienu. Vona triumfēja 2010. gada Vankūveras olimpisko spēļu nobraucienā, kā arī izcīnījusi divas zelta medaļas pasaules čempionātos un četras reizes uzvarējusi Pasaules kausa kopvērtējumā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl