Komentāri

Ghetto blondīne virtuvē noslēdzošajā pirmās sezonas sērijā vadītāja Viktorija kopā ar Ghetto Brīvrunu Batla 2015 uzvarētāju Stobru kopā pagatavoja ābolu un banānu pīrāgu. Raidījumā netrūka frīstaila par virtuves tēmu un daudz, daudz jautrības!

Šā gada Brīvrunu batlā Štuka par bazaru, kas norisinājās jūlija beigās, piedalījās astoņi dalībnieki no visas Latvijas, tostarp 2014. gada uzvarētājs un paša pirmā Ghetto Brīvrunu batla vadītājs Edavārdi, kurš zināms ikvienam latviešu repa mīļotājam, tāpat arī 2013. gada uzvarētājs Stobrs, kurš izpelnījies pasākuma apmeklētāju lielas simpātijas un tieši Stobrs spēja triumfēt arī šogad!

FOTO: lieliskās repa divkaujas Grīziņkalnā un Stobra uzvara tajās

VIDEO: Ghetto Blondīne Virtuvē vs Stobrs. Ābolu – banānu kūka

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl