Komentāri

Profesionāli futbolisti pelna tūkstošus un pat miljonus. Tomēr uz spēles likta sportistu veselība un privātā dzīve. Dažiem līdzjutējiem šķiet, ka sporta zvaigznes ir ļoti atšķirīgi un tiem zūd cilvēciskās iezīmes. Taču vairāki futbolisti ar savu attieksmi, cieņu, līdzjūtību un sapratni pozitīvi pārsteiguši daudzus fanus.

Tādas futbola zvaigznes kā Lionels Mesi, Krištianu Ronaldu, Neimārs, Tjagu Silva, Davids Luiss nesavtīgi palīdzējuši faniem. Cits pateicis kādu labu vārdu, samīļojis, iedevis spēles kreklu un citādā veidā licis pasmaidīt. Kāds no futbolistiem pat palīdzējis dzīvības briesmās esošajam pretiniekam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: arī futbola zvaigznes ir tikai cilvēki

Futbol Stars Are People TooRespect… Humility… Sometimes football restores your faith in humanity For more great fútbol viral videos ➡ FootbOlé

Posted by FootbOlé on pirmdiena, 2016. gada 4. janvāris

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl