Komentāri

NHL kluba Monreālas Canadiens hokejisti piekrituši mazai avantūrai – nodziedājuši pasaulslavenās animācijas filmas Frozen dziesmu Let it go. Tomēr rezultāts ir diezgan smieklīgs, lielākā daļa spēlētāji dziedāja ļoti šķībi, bet tas neliedza sportistiem pārsmieties par šo izklaidi.

Šķiet, ka vislabākais solodziedājums izdevās Canadiens aizsargam Karlam Subanam, kurš ļoti emocionāli izpildīja savu partiju. Tikmēr lielu kritiku vietnē YouTube izpelnījās Kanādas kluba krievu leģionāri Andrejs Markovs un Aleksejs Jemeļins. Līdzjutēji komentāros sacīja, ka spēlētāji vispār necenšas. NHL Austrumu konferences turnīra tabulā Canadiens šobrīd ieņem pirmo pozīciju ar 43 punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Canadiens spēlētāji nodzied Frozen hitu Let it go

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl