Komentāri

Futbolā, lai nodrošinātu ātrāku spēli un taupītu sportistus spēkus mača stadionā ir bumbu padevēji, kuri ne reti palīdzot mājinieku komandai, pāršauj pāri strīpai. Bumbu zēni izdara tieši pretējo – apaļo priekšmetu nepadod, lai futbolistiem būtu pašiem jāpiepūlas to paņemt.

Šāda rīcība, protams, saniknoja futbolistus, jo lielākoties tas redzams spēles beigās, kad mājinieku komandai ļoti vajadzīgs deldēt mača laiku. Pēcāk klubs par bumbu zēna rīcību var saņemt visai prāvu naudas sodu, jo tiek vilcināts spēles laiks. Taču arī futbolistiem jābūt uzmanīgiem un emociju uzplūdā nedrīkst fiziski aizskart spēles instrumenta padevējus, jo var saņemt sarkano kartīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: bumbu padevējiem nav nekādas cieņas pret pretinieku komandas spēlētājiem

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl