VIDEO: bērnu neviltotais prieks un asaras, satiekot savus futbola elkus

Komentāri

Katram jaunam futbolistam ir kāds spēlētājs, kuru sauc par savu mīļāko, un uzmanīgi seko sava elka gaitām. Tomēr, kāda ir bērnu reakcija, satiekot futbola zvaigznes? Profesionālie spēlētāji ir ļoti saprotoši un nereti bērniem “iedod pieci”, uzdāvina kreklu vai vienkārši velta smaidu.

Emociju gamma, kāda pārņem bērnus, ir plaša, – cits izbrīnā skatās uz futbola zvaigzni, cits neticībā saķer galvu. Dažiem sava mīļāka futbolista dāvātais krekls, skatiens vai pat apskāviens ļauj vaļu asarām. Vairāki pasaulē ļoti pazīstami futbolisti, tostarp Krištianu Ronaldu un Lionels Mesi, katru gadu ziedo prāvas naudas summas labdarībai un dažādiem bērnu fondiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: kā bērni reaģē, satiekot savus futbola elkus?

Эпичное видео: как дети реагируют на встречу со своими футбольными кумирами.Еще больше классных спортивных видео – каждый день в приложении Sports.ru:iOS: https://itunes.apple.com/ru/app/sports.ru-vse-o-futbole-hokkee/id542339626?mt=8 Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.sports

Posted by Sports.ru on sestdiena, 2015. gada 24. oktobris

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl