Basketbolista Kuzminska sieva ar asarām acīs atklāj patiesos šķiršanās iemeslus

3 komentāri
Basketbolista Kuzminska sieva ar asarām acīs atklāj patiesos šķiršanās iemeslus

Pirms pāris nedēļām bijušais Kristapa Porziņģa Ņujorkas ”Knicks” komandas biedrs lietuvietis Mindaugs Kuzminsks paziņoja, ka šķirsies no sievas – balerīnas Egles Andreikaites, jo viņa nav gatava laiku veltīt ģimenei.

Jau ziņots, ka pērnā gada jūlijā Kristapa Porziņģa bijušais komandas biedrs Kuzminsks mija gredzenus ar savu ilggadējo draudzeni Egli Andreikaiti, taču laulībai nebija lemts ilgs mūžs, un ar sociālo tīklu palīdzību basketbolists paziņoja, ka pāris šķiras, jo viņa sieva vēlas veltīt laiku karjerai.

Savukārt viņa dzīvesbiedre Egle uzskata, ka šķiršanās iemesls ir cita sieviete.

Lietuvas medijs ”LNK” nopublicējis video interviju, kurā Egle stāsta, ka pie šķiršanās ir vainīgs Kuzminsks, jo, būdams precējies, viņš tikās ar citu sievieti un pārmetis savai sievai, ka viņa ir vainīga pie tā, ka laulība brūk, jo tieši viņa vēlas veltīt savu laiku nevis ģimenei un bērniem, bet gan karjerai. Pati Egle šo informāciju noraida un atklāj, ka vīrs vienā dienā esot savācis viņas mantas un aizvedis pie vecākiem, kā arī dzīvoklī nomainījis visus kodus un slēdzeni.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl