Komentāri

Eirolīgas mačā starp Jāņa Strēlnieka pārstāvēto Bambergas ”Brose” un Pireju ”Olympiacos” noticis kāds komisks gadījums. Ceturtajā ceturtdaļā mājinieku basketbolists Nikoss Zizis izdarīja tālmetienu, bet bumba smieklīgi iesprūda starp groza stīpu un vairogu.

Bambergas “Brose”, kas savā laukumā ar 82:68 (23:13, 25:17, 11:20, 23:18) pārspēja spēcīgo Grieķijas klubu Pireju “Olympiacos”. Bambergas kluba rindās 20 punktus sameta Dariuss Millers, kamēr 17 punktus pievienoja Fabjēns Kozērs. Savukārt “Olympiacos” sastāvā 15 punktus iemeta Vasilis Spanulis. Tikmēr Strēlnieks šajā mačā nospēlēja 26 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā guva deviņus punktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl