Komentāri

Austrālijas latvietis Fēliks Zemdegs triumfējis pasaules čempionātā Rubika kuba salikšanā. Sportists neticami ātri spēja atrisināt sarežģītās kombinācijas un to veikt ātrāk nekā sešās sekundēs! 19 gadus vecais puisis otrajā vietā esošo Nīderlandes sāncensi pārspēja par gandrīz divām sekundēm.

Sportists Rubika kubu salika 5, 69 sekundēs un tikai par 0,44 sekundēm atpalika no pasaules rekorda, kas pieder amerikānim Kolinam Bērnsam. Interesanti, ka Zemdegs dienā trenējoties aptuveni sešas stundas, bet tai pašā laikā dažkārt sportists ietur nedēļas garu pauzi un netrenējas vispār. Šā gada čempionātā, kas norisinājās Brazīlijā kopumā savus spēkus izmēģināja 423 dalībnieki no 41 dažādas valsts. Plašāku interviju ar sportistu lasi .

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Teen wins Rubik’s cube world championships in six seconds http://dailym.ai/1Mhb3xm via Daily Mail Australia

Posted by Daily Mail on pirmdiena, 2015. gada 20. jūlijs

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl