Komentāri

Anglijas premjerlīgas 26. kārtas mačā starp Londonas Arsenal un Leicester City vienībām īstu paraugstundu viesu uzbrucējam nodemonstrēja lielgabalnieku vārtu vīrs Petrs Čehs. Pieredzējušais čehu vārtsargs lieliski apmānīja Vārdiju, kurš palika guļot uz zāliena.

Vārdijs izklupienā centās atņemt Čeham, bet vārtu vīrs ar skaistu māņkustību veikli “izskoloja” Leicester City zvaigzni un premjerlīgas rezultatīvāko spēlētāju. Lai gan viesu futbolistiem vienu reizi mačā izdevās pārspēt Petru Čehu, tomēr visā spēlē uzvaru ar 2:1 izcīnīja Arsenal vienība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Arsenal vārtsargs Čehs “izskolo” Leicester City zvaigzni Vārdiju

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl