Komentāri

Londonas Arsenal vienība šobrīd aizvada Barclay’s Āzijas turnīru, kas norisinās Singapūrā. Vakar “lielgabalnieki” ar 4:0 sagrāva Singapūras līgas izlasi un iekļuva turnīra finālā. Par čempiontitulu Arsenal futbolisti cīnīsies ar Liverpūles Everton vienību. Tomēr brīvajā laikā komanda nodevās atpūtas priekiem.

Kā jau profesionāliem sportistiem ierasts, tad pat nevienā atpūtas brīdī netiek aizmirsts par savu sporta veidu. Singapūras viesnīcas peldbaseinā Arsenal komanda padzenāja futbolu bumbu. Tas vienībai tik labi izdevās, ka pēc tam visi spēlētāji neslēpa savu prieku un sāka ārdīties. Pērn londonieši Anglijas premjerlīgā ieņēma trešo pozīciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl