VIDEO: arī sportā jārūpējas par stilu – beisbola komandai savs frizieris

Komentāri

Futbolisti un basketbolisti ir starp tiem profesionālā sporta pārstāvjiem, kas ļoti lielu uzmanību pievērš savam izskatam – tostarp tetovējumiem un frizūrām. Kā izrādās – arī amerikāņu beisbola spēlētāji nav izņēmums, turklāt vienai no komandām pat ir savs frizieris, kas pirms katras spēles atsvaidzina spēlētāju izskatu.

Katru reizi, kad ASV beisbola komanda Maiami Marlins aizvada mājas spēles, tā veic interesantu rituālu – dodas pie vienības friziera. 45 gadus vecajam “matu dakterim” Hugo darba netrūkst. Lai paspētu sakopt visu komandu un tās darbiniekus, Hugo darbā ierodas sešas stundas pirms spēles. Interesanti, ka frizieris neatsaka savus pakalpojumus arī pretinieku komandai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: beisbola komandai savs stila speciālists

VIDEO: arī sportistiem uz laukuma jāizskatās labi

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl