Komentāri

Par ļoti neierastu, bet reizē skaistu un elegantu vārtu guvumu izcēlies argentīniešu spēlētājs Džonatans Kaleri. Uzbrucējs mačā pret Quilmes vienību guva savas vienības Boca Juniors otros vārtus. Spēlētājs izrāvās viens pret vienu, tomēr pretinieku aizsargs spēja uzbrucēju notvert un pirmo sitienu bloķēt. 

Tomēr bumba veiksmīgi nonāca atpakaļ pie Kaleri. Spēlētājs ar futbolā saucamo “Rabona kick” lika pretinieku aizsardzībai un vārtu vīram nobālēt, kā arī burtiski uzspridzināja Boca Juniors stadionu. 21 gadu jaunais uzbrucējs komandai pievienojās vien pērn, kad pārnāca no citas argentīniešu vienības All Boys. Kopš pievienošanās jaunajam klubam Kaleri 30 spēlēs desmit vārtu guvumi. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl