Komentāri

Ulla Zirne ir talantīga, mērķtiecīga un skaista latviešu kamaniņu braucēja. Viņa ne tikai aizvada intensīvus treniņus un piedalās sacensībās, bet arī ir atvērusi savu apģērba līniju ar nosaukumu ”Ullalaaa clothing”. Šoreiz mūsu sportiste iemūžināja savu vlogu ar ikdienas gaitām.

Ulla ir viena no stilīgākajām latviešu sportistēm, par to liecina arī viņas ”Instagram” profils, kurā sportiste publicē modīgas bildes. Ulla savos sociālajos tīklos publicē bildes ar savu eleganto apģērbu līniju, foto no treniņiem un atvaļinājuma. Lūk, kamaniņu braucējas video, kurš tika nopublicēts arī Olimpisko spēļu ”Facebook” lapas kanālā, kurā sportisti no dažādām valstīm iepazīstina līdzjutējus ar saviem ikdienas piedzīvojumiem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

 

Foto: Ulla Zirne

Foto: Ullas Zirnes bildes no Korejas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl