Komentāri

Ulla Zirne ir talantīga, mērķtiecīga un skaista latviešu kamaniņu braucēja. Viņa ne tikai aizvada intensīvus treniņus un piedalās sacensībās, bet arī ir atvērusi savu apģērba līniju ar nosaukumu ”Ullalaaa clothing”. Šoreiz mūsu sportiste iemūžināja savu vlogu ar ikdienas gaitām.

Ulla ir viena no stilīgākajām latviešu sportistēm, par to liecina arī viņas ”Instagram” profils, kurā sportiste publicē modīgas bildes. Ulla savos sociālajos tīklos publicē bildes ar savu eleganto apģērbu līniju, foto no treniņiem un atvaļinājuma. Lūk, kamaniņu braucējas video, kurš tika nopublicēts arī Olimpisko spēļu ”Facebook” lapas kanālā, kurā sportisti no dažādām valstīm iepazīstina līdzjutējus ar saviem ikdienas piedzīvojumiem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

 

Foto: Ulla Zirne

Foto: Ullas Zirnes bildes no Korejas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl