Komentāri

”TNT” kanālā izveidota speciāla rubrika NBA kurioziem – “Shaqtin A Fool”. Katru gadu tiek apkopotas muļķīgākās darbības un noslēgumā kāds no profesionāliem basketbolistiem saņem ”īpašo” balvu no Šakila O’Nīla. Šogad par ”vērtīgāko” spēlētāju” kronēja ”Thunder” līderi Raselu Vesbruku.

Pirmajās divās raidījuma sezonā par MVP kļuva Džaveils Makgī, kurš šogad ar ”Warriors” vienību kļuva par NBA čempionu. Tikmēr vēl šo ”balvu” ieguvuši Kendriks Pērkins, Oto Porters un Džeimss Hārdens. Interesanti, ka tieši Hārdens un Vestbruks šogad ir divi reālākie uz NBA regulārās sezonas vērtīgākā spēlētāja godu. Vismaz Vestbruks pie viena MVP ir ticis….”Shaqtin A Fool”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Rasels Vestbruks triumfē ”Shaqtin A Fool”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl