1 komentārs

Tuvojas svētki 8. marts – starptautiskā sieviešu diena! Tieši tāpēc, Skaties.lv sporta redaktore Viktorija Kamaza uz sarunu aicināja sporta pazinēju un basketbola leģendu Valdi Valteru, lai parunātos par daiļo dzimumu, sieviešu galvenajiem uzdevumiem un viņu lomu sportā!

Noskaties pozitīvu interviju, kur Valdis Valters atklās visu ko domā par daiļo dzimumu!

Lūk, ko stāsta Valters par sieviešu galvenajiem uzdevumiem!

Valdis Valters

Valdis Valters

Bez daiļā dzimuma mums vīriešiem būtu grūti dzīvot. Sievietes paceļ, iedvesmo attīsta un motivē vīriešus. Ja tu esi viens, tu esi mežonīgs un nesavaldīgs, bet ja Tev blakus ir sieviete tu tā nevari uzvesties. Ir daudzi faktori, kuri liek justies labāk, ja esi sievietes sabiedrībā.

Video

Valters izteica viedokli par sievietēm, kuras nodarbojas profesionāli ar sportu un atbildēja uz mūžīgo jautājumu vai esot lielajā sportā viņas upurē savu ģimenes dzīvi.

Valdis Valters

Valdis Valters

Ir jocīgi- ja vīrietis ir talantīgs, tad sievietei ir jāpakļaujas, bet ja sieviete ir talantīga, tad ko darīt vīrietim? Viennozīmīgi sievietēm ir grūtāk izsisties un atrast draugu ar kuru var kopā pavadīt ”profesionālo” laiku, taču es uzskatu, ka sports un sieviete ir savienojamas lietas.

Basketbola leģenda Valters veltīja arī  kādu īpašu novēlējumu daiļajam dzimumam, gaidot 8. martu!

Valdis Valters

Valdis Valters

Pie mums Latvijā sievietes ir visskaistākās! Gribu novēlēt trīs lietas – pēc iespējas vairāk sportot, sekot līdzi uzturam un mazāk stresa. Ja būs mazāk stresa, tad būs vairāk dzīvot prieks un platāks smaids.

Šeit vari aplūkot arī Valda Valtera iemīļotākos filmas žanrus! 

Viaplay.lv  ir video tiešsaistes satura platforma un tas nozīmē, ka tu vari savā tālrunī, planšetē, vai datorā skatīties simtiem jaunākās filmas, seriālus animācijas filmas bērniem, dokumentālos raidījumus un protams pats svarīgākais Jums, Viaplay pārraida svarīgākos pasaules sporta notikumus.

TOP komentāri

  • Exbasketbolists
    0 0 0

    Exbasketbolists

    V.Valters daudziem ir bijis leģenda-spēlētājs, treneris. Vilšanās redzot, ka elks ir kļuvis klauns.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl