Tu vari palīdzēt Ventspils karsējmeitenēm kļūt par labākajām Eiropā!

1 komentārs
Tu vari palīdzēt Ventspils karsējmeitenēm kļūt par labākajām Eiropā!
Foto: BK VENTSPILS

BK Ventspils karsējmeitenes ir uzaicinātas piedalīties Turkish Airlines Eirolīgas organizētajā karsējmeiteņu konkursā EFES Euroleague Dance Challenge, kurā piedalās 15 dejotāju komandas no dažādiem Eirolīgas un Eirokausa klubiem. Labā ziņa, ka arī Tu vari palīdzēt viņām šajā konkursā.

Ventspils karsējmeitenes ir izcīnījušas trīs Latvijas čempionu titulus LBL Zvaigžņu spēles karsējmeiteņu konkursā, kā arī ir Baltijas karsējmeiteņu čempionāta vicečempiones.

Atbalsti Ventspils karsējmeitenes šeit!

”Visas Latvijas meitenes ir ļoti skaistas, turklāt Ventspils dejotājas ir arī elegantas un graciozas. Ceru, ka balsotājiem patiks mūsu deju horeogrāfija un akrobātika. Meitenes dejošanu mīl no visas sirds, un domāju, ka to var redzēt arī mūsu priekšnesumos,” saka Anita Lapiņa, BK Ventspils karsējmeiteņu trenere.

EFES Euroleague Dance Challenge karsējmeiteņu komandas ir sadalītas divās grupās, un ventspilnieces ir ielozētas B grupā, kurā jāsacenšas ar Lietuvas komandu Lietuvos Rytas, Volgogradas Krasny Oktyabr, Bambergas Brose Baskets, Telavivas Maccabi, Pireju Olympiacos un Belgradas Crvena Zvezda dejotājām.

Pirmā balsošanas kārta notiks no 19. janvāra līdz 26. janvārim, kuras laikā noteiktas divas labākās komandas katrā grupā. Otrajā kārtā komandas atkal sadalīs divās grupās, un būs jābalso no jauna laika posmā no 2. februāra līdz 9. februārim. Trešajā kārtā iekļūs katras grupas labākā komanda, un balsošana atkārtosies no 2. marta līdz 9. martam.

Balsot iespējams vienu reizi dienā, reģistrējoties ar kādu no sociālā portāla parolēm. Balsot par Ventspils meitenēm var šeit: EFES Euroleague Dance Challenge.

Komanda, kura saņems visvairāk līdzjutēju balsis, balvā saņems iespēju uzstāties Eirolīgas fināla spēlēs. Šogad Eirolīgas fināls norisināsies no 15.-17. maijam Spānijas pilsētā Madridē.

1 komentārs