Komentāri

Divkārtējais olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs savā “Instagram” kontā dalījies ar īsu fragmentu no video materiāla par to, kā viņš izcīnīja zelta medaļu 2012. gada olimpiskajās spēlēs Londonā.

Zem video Štrombergs pierakstījis klāt komentāru ar savām pārdomām. Viņš atzīst, ka video redzētais atsauc daudz labu atmiņu, bet svarīgākais – neaizmirstamās sajūtas par olimpisko zeltu liek viņam aizdomāties par vēlēšanos vēl reizi izcīnīt zelta medaļu olimpiskajās spēlēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms nedēļas Latvijas izcilākais BMX riteņbraucējs nosvinēja savu 3o. dzimšanas dienu. Pēc trīs gadiem – 2020. gadā Japānā, Tokijā norisināsies 32. vasaras olimpiskās spēles. Vai vēlēšanās izcīnīt trešo olimpisko zeltu būs palikusi tikai stiprāka un Tokijā redzēsim arī Štrombergu – rādīs laiks, bet tikmēr atsauc atmiņā, kā Štrombergs kļuva par divkārtējo olimpisko čempionu.

Video

Video: zelts Pekinā

Video: zelts Londonā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl