Komentāri

Pazīstamais amerikāņu reperis DJ Khaled intervijā atminējies bērnības gadus, un izrādās, ka mūziķis savulaik bijis Orlando Magic bumbu zēns. Māksliniekam bijis tas gods spēles instrumentu pasniegt pašam Šakilam O’Nīlam, kuru nesen uzņēma basketbola slavas zālē.

DJ Khaled, kurš pats sācis kā reperis, bet šobrīd vairāk nodarbojas ar mūzikas producēšanu, 90. gadu sākumā bijis NBA kluba Orlando Magic bumbu padevējs. Mūziķis arī atklāja, ka viņam izdevās dažiem komandas spēlētājiem pārdot savus ierakstus. “Kādreiz dzīvoju Orlando un biju arī bumbu padevējs Magic komandā. Atceros, ka ģērbtuvēs spēlētājiem pārdevu savus ierakstus (angliski – “mixtapes”). Katru reizi, kad pie arēnas piebrauca NBA spēlētājs, viņš klausījās DJ Khaled ierakstu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Mūziķis par jaunības dienām un būšanu Magic bumbu zēnam

Tāpat mākslinieks priecājās par tiem spēlētājiem, kuri karjerā daudz sasniedza lielā darba dēļ: “Tā man bija lieliska pieredze, redzot kā spēlētāji no nekā kļuva par zvaigznēm. Piemēram, kad Šaks parakstīja pirmo līgumu ar Magic. Un būt viņa draugam, zinot, ka viņš tāpat kā es sācis no apakšas, nozīmē man ļoti daudz.”

VIDEO: DJ Khaled pazīsamākais singls

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl