Komentāri

Pazīstamais amerikāņu reperis DJ Khaled intervijā atminējies bērnības gadus, un izrādās, ka mūziķis savulaik bijis Orlando Magic bumbu zēns. Māksliniekam bijis tas gods spēles instrumentu pasniegt pašam Šakilam O’Nīlam, kuru nesen uzņēma basketbola slavas zālē.

DJ Khaled, kurš pats sācis kā reperis, bet šobrīd vairāk nodarbojas ar mūzikas producēšanu, 90. gadu sākumā bijis NBA kluba Orlando Magic bumbu padevējs. Mūziķis arī atklāja, ka viņam izdevās dažiem komandas spēlētājiem pārdot savus ierakstus. “Kādreiz dzīvoju Orlando un biju arī bumbu padevējs Magic komandā. Atceros, ka ģērbtuvēs spēlētājiem pārdevu savus ierakstus (angliski – “mixtapes”). Katru reizi, kad pie arēnas piebrauca NBA spēlētājs, viņš klausījās DJ Khaled ierakstu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Mūziķis par jaunības dienām un būšanu Magic bumbu zēnam

Tāpat mākslinieks priecājās par tiem spēlētājiem, kuri karjerā daudz sasniedza lielā darba dēļ: “Tā man bija lieliska pieredze, redzot kā spēlētāji no nekā kļuva par zvaigznēm. Piemēram, kad Šaks parakstīja pirmo līgumu ar Magic. Un būt viņa draugam, zinot, ka viņš tāpat kā es sācis no apakšas, nozīmē man ļoti daudz.”

VIDEO: DJ Khaled pazīsamākais singls

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl