Vai skandalozais bokseris Maiks Taisons ir zaglis?

0 Komentāru
Vai skandalozais bokseris Maiks Taisons ir zaglis?
Foto: SIPA USA/SCANPIX

Slavenais un skandalozais bokseris Maiks Taisons apsūdzēts zādzībā, ziņo The New York Post. ASV atklātā tenisa čempionāta laikā (US Open) Taisons pasūtījis saldējumu, kura cena ir seši dolāri, taču nesamaksājis un vienkārši devies prom.

“Pie sevis nodomāju, vai tas ir nopietni? Iedomājaties, Taisons sagribēja saldējumu un vienkārši to paņēma,” sacīja pārsteigtā pārdevēja. “Ko es darīšu, kaušos ar viņu? Viņš taču ir pats Maiks Taisons! Tikmēr cita darbiniece bija norādījusi slavenajam bokserim par zādzību: “Es atvainojos, vai jūs par to samaksāsiet?” Tomēr skandalozais Taisons ignorējis darbinieci un vienkārši devies prom, vēsta notikuma aculiecinieki.

FOTO: Maiks Taisons ar ģimeni US Open laikā

Foto: SIPA USA/SCANPIX

Foto: SIPA USA/SCANPIX

Darbiniece pēc zādzības jautājusi priekšniekam, ko darīt, bet atbilde esot bijusi pārsteidzoša: “Ak, tas taču ir Maiks Taisons, lai jau paliek.” Sportista aģents Deivids Sleids (David Slade) neveiklo situāciju skaidroja ļoti vienkārši: “Taisons pasūtīja saldējumu, bet meita bokseri raustīja visos virzienos, viņi devās prom un gluži vienkārši piemirsa samaksāt.” Beigās tomēr aģents samaksāja par sešu dolāru vērto saldējumu, taču tas rosina domāt, vai slavenībām tiešām viss ir atļauts?

FOTO: Maiks Taisons

0 Komentāru