Komentāri

Ilgu laiku bijusi sieviešu golfa sekssimbols, pēdējos gados Natālija Gulbe turnīros piedalās arvien mazāk, un līdz ar to arī fanu intrerese par latviešu izcelsmes golferes kalendāriem un peldkostīmu fotosesijām ir krietni mazinājusies.

Iespējams, Natālijas vietu ieņems pirmā krievu golfere Eiropas sieviešu profesionālajā tūrē Marija Balikojeva. Pasaules golfa reitingā Marija pagaidām ir zemāk par Natāliju, tomēr pēc veiksmīgā US Open turnīra, krievietei ir lieliskas iespējas latviešu izcelsmes amerikānieti apsteigt. Turklāt par savas valsts sekssimbolu krievu mediju Mariju dēvē jau šobrīd!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja savulaik Gulbe Sports Illustrated žurnālam pozēja tikai ar ķermeņa krāsojumu, tad Marija Balikojeva vienā no fotosesijām aizklāj atsevišķas auguma vietas tikai ar plaukstu, ļoti nelielām apģērba detaļām vai sporta piederumiem!

Natālijas Gulbes fotosesija žurnālam Sports Illustrated:

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl