Komentāri

Ilgu laiku bijusi sieviešu golfa sekssimbols, pēdējos gados Natālija Gulbe turnīros piedalās arvien mazāk, un līdz ar to arī fanu intrerese par latviešu izcelsmes golferes kalendāriem un peldkostīmu fotosesijām ir krietni mazinājusies.

Iespējams, Natālijas vietu ieņems pirmā krievu golfere Eiropas sieviešu profesionālajā tūrē Marija Balikojeva. Pasaules golfa reitingā Marija pagaidām ir zemāk par Natāliju, tomēr pēc veiksmīgā US Open turnīra, krievietei ir lieliskas iespējas latviešu izcelsmes amerikānieti apsteigt. Turklāt par savas valsts sekssimbolu krievu mediju Mariju dēvē jau šobrīd!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja savulaik Gulbe Sports Illustrated žurnālam pozēja tikai ar ķermeņa krāsojumu, tad Marija Balikojeva vienā no fotosesijām aizklāj atsevišķas auguma vietas tikai ar plaukstu, ļoti nelielām apģērba detaļām vai sporta piederumiem!

Natālijas Gulbes fotosesija žurnālam Sports Illustrated:

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl