Komentāri
Vai narkobarons? Bijušam futbolistam par narkotiku tirdzniecību deviņi gadi aiz ”restēm”
Foto: AFP/LETA

Brazīlijas apgabala Paranas galvaspilsētas Kuritības tiesa bijušajam Vācijas futbola bundeslīgas čempionāta komandu Menhengladbahas Borussia un Kaiserslautern aizsargam Marsēlu Žuzē Plečam par narkotiku tirdzniecību piespriedusi deviņu gadu un divu mēnešu cietumsodu, vēsta Bild.

Pagājušā gada novembrī Pleča automašīnā tika atrasti 793 kilogrami marihuānas, kas bija sapresēti 854 stieņos. Lai gan patlaban 40 gadus vecais Plečs savu vainu neatzīst un plāno iesniegt apelāciju, tomēr bijušā futbolista advokāti atzinuši, ka, visticamāk, lēmums netiks mainīts. Pēc Brazīlijas likuma 40% no piespriestā termiņa, kas šajā gadījumā būtu līdz 2019.gada jūnijam, Plečam jāpavada slēgta tipa cietumā, bet pēc tam viņam ir iespēja nonākt atklāta tipa cietumā ar policijas kontroli.

Brazīlijā dzimušais Plečs profesionāļa karjeru sāka deviņdesmito gadu nogalē savā dzimtenē, bet 1999.gadā pievienojās Menhengladbahas Borussia, kurai pēc diviem gadiem palīdzēja atgriezties bundeslīgā. Menhengladbahas komandā viņš pavadīja piecas sezonas, bet pēc tam uz gadu pievienojās Kaiserslautern vienībai, ar kuru kopā izkrita no bundeslīgas. Tālāk viņš karjeru turpināja Grieķijā, Kiprā, Serbijā, bet 2011.gadā atgriezās dzimtenē.

Lasi vēl