Vai Kristaps Porziņģis jau ir Latvijā?

Komentāri
Vai Kristaps Porziņģis jau ir Latvijā?
Foto: instagram.com/porzingis/

Kristapa Porziņģa vecākais brālis Jānis nopublicēja savos sociālajos tīklos bildi, kurā visi trīs Porziņģi redzami lidmašīnā. Šī bilde uzvedināja sabiedrību uz jautājumu, vai latviešu basketbolists jau atrodas Latvijā. Un tik tiešām, daži liepājnieki jau šorīt bija pamanījuši Porziņģu gimeni savā dzimtajā pilsētā.

Kristaps Porziņģis nākamajā nedēļā dzimtajā Liepājā informēs medijus par saviem plāniem saistībā ar Latvijas basketbola izlasi, atskatoties arī uz aizvadīto sezonu Nacionālās basketbola asociācijas klubā Ņujorkas “Knicks”, kā arī pavēstīs par “Porzingis Family Foundation” esošajiem un nākotnes projektiem saistībā ar laukumu izveidi un pastāstīs jauno talantu nometnes organizēšanu Liepājā, kas plānota jūnijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

View this post on Instagram

✈️

A post shared by Janis Porzingis (@porzingis) on

Foto: Kristaps Porziņģis /Ņujorkas ”Knicks”

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl