Komentāri
Vai atceries filmu ar blīkšķu Baniju un Maiklu Džordanu? Novembrī tā svinēs 20. dzimšanas dienu!
Foto: Topham Picturepoint/SCANPIX

Pazīstamā filma Zvaigžņu basketbols (Space Jam) ar leģendāro Maiklu Džordanu galvenajā lomā  15. novembrī svinēs savu 20. dzimšanas dienu. Par godu šim notikumam ASV kinoteātros atkal varēs redzēt basketbolam veltīto filmu ar visiem Looney Tunes varoņiem, ieskaitot bļīkšķu Baniju.

Kā vēsta Bleacher Report, tad filmu demonstrēs aptuveni 450 ASV kinoteātros, sākot ar 13. novembri. Filmā tolaik piedalījās tādas NBA zvaigznes kā Čārlzs Bārklijs, Patriks Īvings, Lerijs Džonsons, kā arī leģendārais Maikls Džordans. Vasarā parādījās visai nopietnas runas, ka drīzumā varēsim ieraudzīt Zvaigžņu basketbola otro daļu ar Lebronu Džeimsu galvenajā lomā. Pagaidām vēl Warner Bros oficāli nav paziņojusi par otrās filmas iznākšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl