Komentāri
Vai atceries filmu ar blīkšķu Baniju un Maiklu Džordanu? Novembrī tā svinēs 20. dzimšanas dienu!
Foto: Topham Picturepoint/SCANPIX

Pazīstamā filma Zvaigžņu basketbols (Space Jam) ar leģendāro Maiklu Džordanu galvenajā lomā  15. novembrī svinēs savu 20. dzimšanas dienu. Par godu šim notikumam ASV kinoteātros atkal varēs redzēt basketbolam veltīto filmu ar visiem Looney Tunes varoņiem, ieskaitot bļīkšķu Baniju.

Kā vēsta Bleacher Report, tad filmu demonstrēs aptuveni 450 ASV kinoteātros, sākot ar 13. novembri. Filmā tolaik piedalījās tādas NBA zvaigznes kā Čārlzs Bārklijs, Patriks Īvings, Lerijs Džonsons, kā arī leģendārais Maikls Džordans. Vasarā parādījās visai nopietnas runas, ka drīzumā varēsim ieraudzīt Zvaigžņu basketbola otro daļu ar Lebronu Džeimsu galvenajā lomā. Pagaidām vēl Warner Bros oficāli nav paziņojusi par otrās filmas iznākšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl